Стоматологічний кабінет Дента-Лайт

Всі види стоматологічних послуг у центрі Луцька

Лікар Мацюк Світлана Іванівна

Лікар Мацюк Світлана Іванівна

Мацюк Світлана Іванівна – лікар стоматолог-ортодонт вищої категорії з 25-річним стажем.

В 1992 році закінчила стоматологічний факультет Львівського державного медичного інституту (ЛНМУ). Інтернатуру проходила на базі Луцької міської стомтполіклініки з 1992 по 1994 р. З 1994 р працювала в Луцькій міській стоматологічній поліклініці: спочатку на посаді лікаря-стоматолога дитячого відділення №1, а з 29.08.1994 р –лікарем- ортодонтом.

У 1999 р пройшла передатестаційний цикл з ортодонтії на факультеті післядипломної освіти Львівського державного медичного університету. У 2000 р пройшла передатестаційний цикл з ортодонтії на факультеті післядипломної освіти Львівського державного медичного університету. У 2005 р - передатестаційний цикл ”Ортодонтія” на кафедрі післядипломної освіти лікарів-ортодонтів при Українській медичній стоматологічній академії.

У 2006 р присвоєна вища кваліфікаційна категорія. У 2011 р передатестаційний цикл ”Ортодонтія” на факультеті післядипломної освіти Львівського національного медичного університету. У 2015 році проходила курс тематичного вдосконалення та передатестаційний цикл з ортодонтії на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти та склала іспит на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії з даної спеціальності.

Головна сторінка

Поради від ортодонта

(C) 2017 - Стоматологічний кабінет Дента-Лайт